Młodziczki MUKS-u 13 Radom powalczą o finał Mazowsza

W najbliższy weekend sześć drużyn siatkarskich z Mazowsza będzie w Legionowie rywalizowało o dwa czołowe miejsca, które dadzą awans do finałów Mistrzostw Mazowsza. Wśród zespołów są młodziczki MUKS-u 13 Radom.
Podopieczne Krzysztofa Kubika w sobotę i w niedzielę staną przed szansą zapewnienia sobie awansu do finałów Mistrzostw Mazowsza. Wśród najlepszych czterech zespołów są już: MOS Wola Warszawa i Rosario Lubowidz. Właśnie te dwie ekipy okazały się najlepsze w rozgrywkach eliminacyjnych.

W weekend w Legionowie odbędą się baraże i tylko dwa najlepsze zespoły dołączą do MOS-u i Rosario. - Poziom rozgrywek jest bardzo wyrównany i z tych sześciu drużyn, niemalże każdy może wygrać z każdym - przyznał trener Kubik.

Poza MUKS-em 13 Radom i gospodarzami Legionovią Legionowo, w barażu wystąpią jeszcze: Nike Ostrołęka, Wrzos Międzyborów, Sparta Warszawa i Volley Płock.

W nie tak dawno zakończonym radomskim turnieju eliminacyjnym młodziczek, nasza drużyna przegrała wszystkie spotkania i zajęła ostatnie miejsce.

Radomianki w sobotę rozegrają trzy spotkania. Najpierw ich rywalkami będą siatkarki Wrzosu. Później MUKS zmierzy się ze Spartą i na koniec pierwszego dnia z Legionovią. Z kolei w niedzielę radomianki trafią na Nike, a turniej zakończą spotkaniem z Volley-em.

Tymczasem MUKS 13 Radom prowadzi nabór do sekcji dla dziewcząt urodzonych w 2000 roku. Wszystkie chętne osoby, mające już za sobą kontakt z siatkówką, jak i te które dopiero chcą się jej nauczyć - mogą zgłaszać się na zajęcia w środy, czwartki i piątki. Te od godziny 16.30 odbywają się w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 13 w Radomiu, ulica 25 Czerwca 79.