Bez sukcesów radomian na zapaśniczych matach w Skopje

W mistrzostwach Europy juniorów w zapasach rywalizowało troje reprezentantów Olimpijczyka Radom. Nasi zawodnicy nie odegrali jednak znaczących ról, plasując się daleko poza podium.
Powołania do kadry narodowej na zawody w Macedonii otrzymali: Sylwia Szulc, Grzegorz Rutkowski oraz Przemysław Piątek. Wymienieni nie zdołali jednak przebić się do strefy medalowej. Zawodniczka Olimpijczyka po porażce z Niemką Katrin Henke została sklasyfikowana na 11 miejscu w kategorii wagowej 48 kilogramów. Również na 11 pozycji uplasował się Rutkowski. W kat. 50 kg. w 1/8 finału nie sprostał Chorwatowi Tonemu Brali. Jeszcze niżej sklasyfikowany został Piątek. W pierwszej walce trafił na późniejszego mistrza wagi 55 kg. Sakita Qulieva z Azerbejdżanu, z którym przegrał na punkty. Ostatecznie zapaśnik Olimpijczyka zajął 22 miejsce.