WKS Czarni transfery rozpoczęli od Radomskiego

Jakub Radomski został pierwszym zawodnikiem WKS-u Czarnych Radom. Przyjmujący w ubiegłym sezonie był jednym z najbardziej wyróżniających się siatkarzy radomskiej drużyny, występującej w pierwszej lidze jako Radomskie Centrum Siatkarskie.
We wtorek zarejestrowana została spółka WKS Czarni Radom, a już w piątek prezes klubu Janusz Stańczuk zawarł pierwszą umowę. W najbliższym sezonie przyjmującym Czarnych będzie dobrze znany radomskim kibicom Jakub Radomski.

Zawodnik był jednym z najjaśniejszych punktów RCS-u w rozgrywkach I ligi. Wprawdzie Czarni na pozycje przyjmującego mieli także kilka innych opcji, ale wybrali wariant sprawdzony.

Sam zainteresowany przyznał, że rozmowy nie trwały zbyt długo, a o tym, że chciał związać się na dłużej z beniaminkiem PlusLigi zadecydowało kilka czynników. - Stabilna sytuacja finansowa, sztab szkoleniowy czy w końcu fantastyczna atmosfera na trybunach - wszystkie czynniki złożyły się na to, że przed podpisaniem kontraktu nie miałem praktycznie żadnych oporów - przyznał Radomski.

Już w poniedziałek, bądź we wtorek - sympatycy radomskiego ekstraklasowca poznają nazwiska kolejnych zawodników, z którymi toczone są właśnie rozmowy.