Rezerwy Radomiaka przy Struga podejmą Wulkan Zakrzew

Po wygranej na inaugurację Tymex Ligi Okręgowej w Radomiu nad Plonem, rezerwy II-ligowego Radomiaka ponownie wystąpią na własnym boisku w drugiej kolejce spotkań. Ciekawe spotkanie szykuje się w Jedlni - Letnisko gdzie lider Jodła podejmie waleczną ekipę z Pionek.
Po 6 latach przerwy dobrze swoją przygodę z Tymex Ligą Okręgową rozpoczął Radomiak II. W niedzielę, 18 sierpnia o godz. 17 radomianie zagrają z Wulkanem Zakrzew. Wg terminarza wydarzenie to miało odbyć się na boisku "wybuchowych". Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej uznał jednak, że boisko w Taczowie nie nadaje się do gry i początkowo zakrzewianie w ogóle nie zostali dopuszczeni do rozgrywek.

Pomoc klubowi zadeklarowały jednak władze gminy i wiosną boisko będzie zmodernizowane. Wulkan w rundzie jesiennej w ramach przyznanej mu warunkowej licencji wszystkie mecze rozgrywać będzie na wyjazdach.

Po porażkach na inaugurację do udowodnienia mają coś swoim kibicom i sobie również zespoły KS Warka oraz Polonia Iłża. Może w odniesieniu pierwszych zdobyczy w sezonie pomoże fakt, że tym razem wymienione ekipy rozegrają potyczki na własnym terenie.

Zapowiedź 2. kolejki TLO: Polonia Iłża - Plon Garbatka - Letnisko, Wulkan Zakrzew - Radomiak II Radom, Zwolenianka Zwoleń - Zawisza Sienno, Ruszcovia Borkowice - LKS Promna, Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Iłżanka Kazanów, Jodła Jedlnia - Letnisko - Proch Pionki, KS Warka - Oronka Orońsko, Legion Głowaczów - Powiślanka Lipsko.

Zobacz także
  • Piłka nożna Jodła najwyżej po pierwszej kolejce Tymex Ligi Okręgowej
  • Kacprzak - Dobry punkt, ale nie jesteśmy zadowoleni
  • Oskar po walce stracił lidera. Energia zapomniała o blamażu