Sport.pl

Zieloni ze Zniczem, zagrają przy światłach. Mecz w piątek

Już w piątek nastąpi inauguracja 14 kolejki II ligi grupy wschodniej. W Pruszkowie Znicz podejmie Radomiaka Radom. Początek rywalizacji, która rozpocznie się o godzinie 19 będzie można oglądać na oficjalnej stronie internetowej radomskiego klubu.
O piłkarzach Znicza nie można napisać, że są drużyną własnego boiska, bowiem na siedem pojedynków, przegrali tylko dwa mecze. Jednak pruszkowianie zdecydowanie lepiej czują się w roli gospodarzy aniżeli na wyjazdach.

Rywale Zielonych nie przegrali od czterech pojedynków, a od dwóch są niepokonani u siebie. Znicz wygrał z Pogonią Siedlce (liderem II ligi gr. wschodniej) i Stalą Rzeszów. Ponadto przed tygodniem zabrał punkty, rozpędzonemu w ostatnich kolejkach Świtowi Nowy Dwór Mazowiecki.

Dlatego też, na podopiecznych Marcina Jałochy czeka nie lada wyzwanie. Radomianie jednak pokazali w spotkaniu z Olimpią Elbląg (wygrali 3:0), że sił ani umiejętności im nie brakuje. Zieloni przez 90 minut grali pressinigiem, na niewiele pozwalając przeciwnikom.

Jeśli podobnie w ich wykonaniu będzie wyglądało piątkowe spotkanie wówczas kibice o wynik mogą być spokojni. Mecz Znicz - Radomiak rozpocznie się w piątek o godzinie 19.

Tymczasem o miłą niespodziankę postarał się zarząd klubu. Wszyscy kibice, którzy pozostaną w domach będą mogli na żywo obejrzeć relację ze spotkania w Pruszkowie. Profesjonalna transmisja przeprowadzona zostanie na stronie oficjalnej klubu - www.radomiak.pl

Pozostałe mecze 14. kolejki: Pelikan Łowicz - Wisła Puławy, Stal Mielec - Motor Lublin, Olimpia Elbląg - Limanovia Limanowa, Legionovia Legionowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Olimpia Zambrów - Stal Rzeszów, Stal Stalowa Wola - Concordia Elbląg, Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce, Wigry Suwałki - Siarka Tarnobrzeg.