Na otwarcie mistrzostw kraju Czwórka słabsza od Stilonu

Piłkarki nożne Sportowej Czwórki Radom przegrały pierwszy mecz w rozgrywanych w Częstochowie finałach Mistrzostw Polski Juniorek do lat 19. Podopieczne trenera Wojciecha Pawłowskiego uległy 1:2 Stilonowi Gorzów Wielkopolski 1:2.
Bardzo wyrównane zawody stoczyły na otwarcie mistrzostw piłkarki Czwórki. W 11 minucie gorzowianki uzyskały prowadzenie. Popularne luksiary wyrównały kwadrans przed końcem. Będąca w wysokiej formie Anna Rędzia popisała się znakomitym, mocnym uderzeniem z rzutu wolnego. Niestety parę minut później znów dośrodkowanie z "rogu", kolejny błąd defensywy radomskiej, kosztował radomianki strate gola i porażkę.

- Zabrakło nam szczęścia w pierwszym spotkaniu. W kolejnym meczu zagramy z Medykiem Konin, faworytem do medalu. Nie pozostaje nam nic innego jak wyjść i walczy - powiedział trener Pawłowski.

LUKS Sportowa Czwórka Radom - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1:2 (0:1). Bramka dla radomianek: Rędzia

Czwórka: Koźlińska - Mućka, Stefańska, Szymczyk, Wasiluk, Pieniący, Rędzia, Molenda, Grajko, Michałowicz, Szymańska (31. Przanowska).