Sport.pl

W sobotę i niedzielę ogólnopolski turniej adeptów futbolu

Piłkarskie emocje z udziałem dzieciaków? A jakże! - takie czekają fanów piłki nożnej w Radomiu podczas najbliższego weekendu.
Okazją do sportowej rywalizacji będzie ogólnopolski, halowy turniej dwunastolatków, który w sobotę i niedzielę (10 - 11 stycznia) gościć będzie w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 13 przy ul. 25 Czerwca w Radomiu. Organizatorem zmagań jest Broń Radom, a zawody toczyć się będą o puchar prezesa radomskiego klubu. W I Noworocznym Turnieju Campeon.pl o Puchar Prezesa Broni Radom wystąpi 20 zespołów. W sobotę drużyny zagrają w fazie grupowej, natomiast o poszczególne miejsca walka toczyć się będzie w niedzielę. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę mecze rozpoczną się już o godz. 8.

Podział na grupy eliminacyjne: Grupa A: Broń Radom 2003 A, Orlik Radom, Energia Kozienice, Wisła Puławy, Juventa Starachowice. Grupa B: Broń Radom 2003 B, Junior Radom, SP Radomiak, FC Academy Wrocław, Hetman Włoszczowa, Grupa C: Broń Radom 2004, AS Radomiak, Ceramika Opoczno, Varsovia Warszawa A, TOP 54 Biała Podlaska, Grupa D: MSPN Radomiak, Młodzik Radom, AP Piotrków Trybunalski, Varsovia Warszawa B, MKP Pogoń Siedlce.

Więcej o: