Uczennice liceum "Traugutta" bezkonkurencyjne w gimnastyce

Radomska Olimpiada Młodzieży, gimnastyka

Radomska Olimpiada Młodzieży, gimnastyka (archiwum)

Kolejny komplet medali trafił do uczestników Radomskiej Olimpiady Młodzieży. W gimnastyce szkół ponadgimnazjalnych złote krążki wywalczyły zawodniczki V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta.
Przede wszystkim gimnastyczki trenujące i uczące się w V LO wywalczyły złoto drużynowo. Na najwyższym stopniu mistrzostw Radomia stanął zespół w składzie: Wiktoria Wlazło, Agnieszka Jóźwik i Karolina Janas. Na drugim miejscu uplasowały się reprezentantki gospodyń, czyli Zespołu Szkół Skórzano - Odzieżowych Stylizacji i Usług, zaś na trzecim Zespół Szkół Budowlanych. Tymczasem indywidualnie w tzw. układzie ćwiczeń wolnych wygrała Wiktoria Wlazło z V LO. W rywalizacji "dwójek" pierwsze miejsce przypadło popularnej Odzieżówce, drugie uczennicom V LO, a trzecie Budowlanki.

Zobacz także
  • Nowa koncepcja umiejscowienia hali widowiskowo-sportowej. Na czerwono zaznaczono teren, o który ubiegają się spadkobiercy dawnych właścicieli. Starosta zdecydował, że powinni odzyskać południową część tej ziemi Zwrot ziemi pewny, ale budowie hali nie zawadzi