Zawodniczka Wodnika na podium pływackich MP seniorek!

Paulina Nogaj z Wodnika Radom zdobyła dwa medale Głównych Mistrzostw Polski w pływaniu, które odbyły się w Szczecinie. Radomianka zdobyła srebro i brąz w wyścigach stylem motylkowym.
Na 100 metrów motylkiem podopieczna trenera Krzysztofa Krzysztoszka była druga, ustępując jedynie rutynowanej Annie Dowgiert ze Śląska Wrocław. 17 - letnia radomianka przepłynęła "setkę" w czasie 1:00.99. Z kolei najniższy stopień podium Nogaj zapewniła sobie w sprincie na 50 metrów s. motylkowym. Wspomniany dystans pokonała w 27.34. Lepsze okazały się kadrowiczki: Dowgiert (26.13, złoty medal) oraz Aleksandra Urbańczyk (AZS Łódź, 26.53), która zdobyła srebrny krążek. Do swoich osiągnięć na zawodach w Szczecinie Nogaj dorzuciła jeszcze czwarte miejsce w wyścigu na 100 m stylem dowolnym. Tymczasem jej klubowa koleżanka z Wodnika Adrianna Mendyk wystąpiła w finale A na 200 m. stylem zmiennym, zajmując ósmą lokatę.