Damian Krzosek najszybszym radomianinem w półmaratonie

W gronie ponad tysiąca uczestników Półmaratonu Radomskiego Czerwca 76 aż 371 osób reprezentowało Radom i powiat radomski. Spośród gospodarzy najszybszy był Damian Krzosek.
Krzosek na co dzień jest zawodnikiem RLTL ZTE Radom. Trasę 21 kilometrów i 97 metrów pokonał w czasie godziny, 14 minut i 30 sekund. W klasyfikacji powiatu radomskiego zajął pierwsze miejsce, a w kategorii open był 11. Spośród biegaczy z naszego regionu drugi był Maciej Dworak, zaś trzecie miejsce wywalczył Andrzej Kacprzak (obaj Stowarzyszenie Biegiem Radom!). Wśród zawodniczek z naszego powiatu trasę ulicami Radomia najszybciej przebiegła Marta Wójcik. Za radomianką finiszowała Anna Zaremba, a najniższy stopień podium w tym zestawieniu zapewniła sobie Aleksandra Tusińska.