Pilica sobie postrzelała. Pół tuzina goli w siatce Sparty

W przedsezonowym sparingu piłkarze trzecioligowej Pilicy Białobrzegi pokonali 6:0 Spartę Jazgarzew. W zespole trenera Mirosława Siary zagrał m.in. Marcin Figiel, niegdyś napastnik Radomiaka.
Nie ulega wątpliwości, że w ekipie z Białobrzegów szykują się spore roszady kadrowe. Jeśli włodarze Pilicy sfinalizują transfery to w klubie zagra kilku znanych już piłkarzy w regionie radomskim. Przede wszystkim na sparingu Pilicy pojawił się Figiel, który niegdyś strzelał gole dla Radomiaka. Teraz w barwach ekipy prowadzonej przez Mirosława Siarę dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Trafienie zaliczył także Aleksiej Dubina, były defensor Zielonych. Ponadto o angaż w Białobrzegach starają się Norbert Wnukowski, Michał Majos, a także Bartłomiej Książek. Wymienieni jeszcze nie tak dawno reprezentowali barwy radomskiej Broni. Tymczasem kolejny z byłych zawodników klubu z Plant nie znalazł zatrudnienia w Pilicy. Mowa o Wojciechu Gorczycy, który ma trafić do Victorii Sulejówek.

Pilica Białobrzegi - Sparta Jazgarzew 6:0 (4:0). Bramki: Figiel i Bogacz po 2, Borzęcki, Dubina. Pilica: Wnukowski (Majos) - Krajewski, Moryc, Dubina, Ziemnicki, Rudnicki, Wojtkielewicz, Janowski, Borzęcki, Figiel, Książek oraz Gil, Bogacz, Białecki, Rawski, Krupnik, Jaszczak, Karasek, Zawisza, Bykowski, Szewczyk.