Sport.pl

Mistrz łódzko - mazowieckiej III ligi wie z kim zagra w barażach

W siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej dokonano losowania par barażowych o awans do II ligi. Tym samym ośmiu mistrzów poszczególnych grup poznało potencjalnych przeciwników.
Z regionu radomskiego w III lidze gr. łódzko - mazowieckiej rywalizują cztery zespoły. Póki co ekipy z naszego regionu zawodzą i poza radomską Bronią, która jest w środku stawki - to zajmują miejsca w dolnych rejonach tabeli.

Tymczasem w Warszawie dokonano losowania par barażowych i triumfator z gr. łódzko - mazowieckiej zmierzy się w dwumeczu ze zwycięzcą gr. dolnośląsko - lubuskiej. Gdyby dziś zakończył się sezon, to w pojedynkach o II ligę zagrają:

Górnik Wałbrzych - Sokół Aleksandrów Łódzki, GKS Przodkowo - Rekord Bielsko Biała, KSZO Ostrowiec - Warta Poznań, Olimpia Elbląg - Motor Lublin.

Wyniki losowania:

1. mistrz grupy dolnośląsko-lubuskiej - mistrz grupy łódzko-mazowieckiej  2. mistrz grupy pomorsko-zachodniopomorskiej - mistrz grupy opolsko-śląskiej  3. mistrz grupy małopolsko-świętokrzyskiej - mistrz grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej  4. mistrz grupy lubelsko-podkarpackiej - mistrz grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej  Gospodarzami pierwszych meczów są zespoły wymienione na pierwszym miejscu. Terminy spotkań nie zostały jeszcze ustalone.

Więcej o: