Trenerzy: Kamiński i Krysiewicz podsumowali mecz Rosy z Polfarmexem

Wiele emocji dostarczył kibicom w Radomiu mecz pomiędzy Rosą a Polfarmexem Kutno. W samej końcówce lepsi okazali się gospodarze i triumfowali 79:71.
Jarosław Krysiewicz - trener Polfarmexu

- Fajny był to mecz dla kibiców, do oglądania. Początek niejako przespaliśmy, ale dobrze w tym momencie zaprezentował się zespół Rosy. Później zagraliśmy chyba najlepsze 28 minut w naszym wykonaniu. Niestety doświadczenie zespołu z Radomia, w samej końcówce dało znać o sobie i przegraliśmy. Ostatnio mieliśmy spore problemy z akcjami ofensywnymi, a dziś tego nie było widać. Mam nadzieję, że to będzie jakiś dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami. Za Rosę z kolei trzymamy kciuki, bo już w środę czeka ją pucharowy mecz w Szwecji.

Wojciech Kamiński - trener Rosy

- Polfarmex zagrał dziś bardzo dobre zawody. Ich wola walki, fizyczność powodowała, że trudno nam się grało. Tym samym, udowodnili, że na obecną chwilę dysponują najlepszą defensywą w lidze. Muszę jednocześnie przyznać, że wysoko zawiesili nam poprzeczkę, ale chwała chłopakom, że zdołali wygrać. Przyszło nam dziś rywalizować, bez kontuzjowanego Igora Zajcewa, ale dobrą zmianę dał na pozycji centra Kim Adams. Ponadto, już po raz kolejny, bardzo dobre zawody rozegrał Michał Sokołowski.