Zapaśnicy Olimpijczyka Radom błyszczeli na Pucharze Polski

Zawody Pucharu Polski w zapasach stylu klasycznego seniorów, które odbyły się w Raciborzu okazały się popisem zawodników Olimpijczyka Radom
Radomianie wywalczyli indywidualnie 8 medali. Złote przypadły Aleksandrowi Kroczakowi w wadze 98 kilogramów oraz Rafałowi Płowcowi w kategorii 130 kg. W najcięższej wadze drugi był kolejny zapaśnik Olimpijczyka - Mateusz Kareciński. Ponadto na matach w Raciborzu radomianie wywalczyli pięć brązowych krążków. Na trzecich miejscach uplasowali się: Przemysław Piątek (59 kg.) Mateusz Nowak (66 kg.), Damian Janek (75 kg.) Łukasz Fafiński i Piotr Przepiórka (obaj 80 kg.).

W klasyfikacji drużynowej Olimpijczyk okazał się bezkonkurencyjny.

Radomianie wygrali klasyfikację klubową zdobywając 238 punktów. Drugi w zestawieniu AKS Piotrków Trybunalski zebrał 209 pkt., zaś trzeci AZS AWF Warszawa 116 pkt.