Bezkompromisowa u siebie Pilica, podejmie Broń

Już w środę w Białobrzegach rozpocznie się 20. kolejka III ligi gr. łódzko - mazowieckiej. Gospodarze a więc Pilica zmierzy się z radomską Bronią. W rundzie jesiennej w Radomiu było 1:1.
Wprawdzie gole w tamtym jesiennym pojedynku zdobywali Piotr Nowosielski (Broń) i Igor Jaszczak (Pilica), a więc zawodnicy, którzy obecnie również grają dla swoich klubów, ale w obu ekipach w okresie zimowym doszło do sporych roszad.

Póki co wydaje się, że lepiej w zespół wkomponowali się "nowi" piłkarze Pilicy. Otóż podopieczni Mirosława Siary w dwóch dotychczasowych meczach uzyskali cztery punkty, i nie stracili przy tym jeszcze bramki. Najpierw Pilica zremisowała z liderem Sokołem Aleksandrów Łódzki, i to na jego boisku, by w sobotę rozprawić się z Oskarem (wygrana 4:0).

O ile Broń, także może pochwalić się wiosennym triumfem nad ostatnią drużyna III ligi - Oskarem, tak już nastroje Broniarzom popsuł Ursus Warszawa. Zespół - podobnie jak i Broń - walczący o utrzymanie kilka dni temu wygrał w Radomiu 2:0.

W pojedynku 11-stej w tabeli Broni, z 13-stą obecnie Pilicą, trudno wskazać faworyta, ale zapowiada się niezwykle interesujące starcie, bowiem Pilica u siebie nie uznaje kompromisów. W dziewięciu rozegranych pojedynkach przy ulicy 11-listopada, białobrzeżanie wygrywali czterokrotnie a pięć razy schodzili z murawy bez zdobyczy punktowej.

Pojedynek, który poprowadzi Łukasz Suwała z WS Radom, rozpocznie się w środę o godz. 15.