Węgierski sprawdzian młodzieży Olimpijczyka. Są powody do radości

Grupa kadetów i juniorów, trenująca na co dzień w Radomskim Centrum Szkolenia Zapaśniczego ?Olimpijczyk? uczestniczyła w międzynarodowym turnieju w zapasach stylu klasycznego na Węgrzech. Radomianie święcili triumfy w starszej kategorii wiekowej
Bilans osiągnięć zapaśników Olimpijczyka na Węgrzech to dwa złote i jeden srebrny medal. Wszystkie miejsca na podium radomscy klasycy zdobywali w kategorii juniorów. W wadze 55 kilogramów bezkonkurencyjny okazał się Jakub Ściegliński. Z kolei kategorię 120 kg wygrał Rafał Płowiec. Ich klubowy kolega Grzegorz Majkut zajął drugie miejsce w wadze 50 kg, zaś Mateusz Kareciński był szósty (120 kg.).

W rywalizacji kadetów najlepiej spośród zapaśników Olimpijczyka spisał się Dominik Dudziński, który w kategorii 50 kg. zajął piąte miejsce.