Oskar zrównał się punktami z Bronią. Pilica gromi

Wygrana Oskara Przysucha przy jednoczesnej porażce Broni Radom, spowodowała, że podopieczni Bolesława Strzemińskiego mają taką samą liczbę oczek, co radomianie.
Mało kto przypuszczał, że Oskar Przysucha będzie miał po 25. seriach gier taką samą liczbę oczek co radomska Broń. W szeregach tych drugich, aspiracje dotyczące walki o utrzymanie w gronie III-ligowców były wysokie. Z kolei przysuszanie, po rundzie jesiennej znajdowali się w samym ogonie tabeli i już dawno pogodzili z degradacją.

Ostatnia zwycięska seria beniaminka i 10 punktów w czterech spotkaniach, przy zupełnie odwrotnej postawie podopiecznych Grzegorza Dziubka spowodowały, że obie ekipy mają obecnie po 24. punkty.

Tym samym radomianie utracili niemalże, nawet matematyczne szanse, na odrobienie do walczących o utrzymanie zespołów - kilkunastu na obecną chwilę punktów.

Dość dobre recenzje zebrała za to po sobotnim spotkaniu białobrzeska Pilica. Zawodnicy rozgromili Start Otwock 4:0 i humory po ostatnich niepowodzeniach powróciły.

W dalszym ciągu właściwego rytmu nie potrafi znaleźć Energia Kozienice. Tym razem piłkarze tej drużyny jak i szkoleniowiec Artur Kupiec - musieli uznać wyższość beniaminka z Działoszyna.

Wyniki 23. kolejki:

ŁKS Łódź - Broń Radom 8:0, Pilica Białobrzegi - Start Otwock 2:0, Oskar Przysucha - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0, Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia II Warszawa 1:1, Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pelikan Łowicz 0:1, Błękitni Raciąż - Warta Sieradz 0:0, Energia Kozienice - Warta Działoszyn 1:2, Ner Poddębice - Polonia Warszawa 0:1, Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa