Kolejne zwycięstwo Cieślaka na zawodowym ringu. Radomianin pokonał Rosjanina

Podczas gali boksu w Szczecinie Michał Cieślak wygrał z Aleksandrem Kubichem z Rosji przez techniczny nokaut w dziewiątej rundzie. Tym samym radomski pięściarz wagi junior ciężkiej pozostaje niepokonany na zawodowym ringu.
Dla Cieślaka była to 13 walka w karierze. Tym razem zmierzył się z Rosjaninem, który tak jak radomianin był niepokonany. Ale po walce okazało się, że Rosjanin musi zmienić swoje sportowe CV i zapisać w nim porażkę. Zadbał o to Cieślak, choć o zwycięstwo musiał solidnie zapracować. Dopiero w 9 rundzie sędzia przerwał pojedynek, bo z łuku brwiowego Kubicha krew lała się strumieniami. Raz na skutek ciosów Cieslaka, dwa po faulu i nisko trzymanej głowie przez boksera z Rosji.

Wygrana podopiecznego Adama Jabłońskiego ma przełożenie w rankingu. Według serwisu Boxrec.com Cieślak awansował na 25 miejsce w światowym zestawieniu wagi junior ciężkiej. Tymczasem podczas gali w Szczecinie, w tzw. walce wieczoru Krzysztof "Diablo" Włodarczyk wygrał z Kaiem Kurzawą. Pozycję w wadze ciężkiej odbudowuje także Krzysztof Zimnoch, który w Azoty Arenie pokonał Konstantina Airicha. W Szczecinie kolejne zawodowe wygrane do swoich dorobków dopisali także Paweł Stępień, Jordan Kuliński i Tomasz Król.