Pogoda nie przeszkodziła siatkarzom na plaży [ZDJĘCIA]

W Toporni koło Przysuchy rozegrane zostały eliminacje do mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Podczas trzydniowego turnieju sympatycy siatkówki mogli zobaczyć najlepsze obecnie pary w Polsce.
Zawody rozpoczęły się już w piątek a podczas eliminacji temperatura w słońcu przekraczała 40 stopni Celsjusza. Mimo to zawodnicy demonstrowali duże umiejętności, a wiele pojedynków stało na bardzo wysokim poziomie.

Podobnie było w sobotę, kiedy to organizatorzy wyłonili najlepsze cztery duety. Te w niedzielę rywalizowały w półfinałach. Po nich odbył się charytatywny mecz towarzyski. Po nim licytowane były m.in. koszulki, piłki siatkowe, plakaty, czy inne gadżety związane z piłka siatkową, ale nie tylko. M.in. swoje rękawice bokserskie podarowała na aukcję mistrzyni Europy Ewa Brodnicka. Licytować można było także piłkę z autografami siatkarzy: Zenitu Kazań, ZAKS-y Kędzierzyn Koźle, czy Resovii Rzeszów, lub koszulkę mistrzów Polski, piłkarzy - Legii Warszawa. Wszystko, by pomóc Anieli i Oskarowi.

W końcu sam finał rozgrywany był już w zupełnie innej scenerii, bowiem nad Topornią przeszła burza, ale potężne opady deszczu nie przeszkodziły w dokończeniu niezwykle udanych zawodów.