Wyróżnienie dla radomskiej paraolimpijki. Nietypowe, ale ciekawe

Alicja Fiodorow z Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Start wywalczyła na igrzyskach paraolimpijskich w Rio De Janeiro dwa srebrne medale w bigach sprinterskich na 100 i 200 metrów.
We wtorek 4 października na łamach oraz w portalach radom.wyborcza.pl i radom.sport.pl informowaliśmy o spotkaniu radomskich paraolimpijczyków z władzami miasta Radomia. Zawodnicy otrzymali zasłużone nagrody finansowe, a medalistka Alicja Fiodorow została uhonorowana specjalnym stypendium sportowym. Tymczasem to nie koniec nagród za medale w Rio dla radomskiej lekkoatletki. Fiodorow odebrała nietypową, ale ciekawą nagrodę od TAURON Polskiej Energii. Firma doceniła wysiłek radomskiej sprinterki, przyznając jej nagrodę specjalną. To kupon na darmowy...prąd przez cały rok. Oprócz radomianki firma nagrodziła też Janusza Rokickiego, który w Brazylii sięgnął po srebro w konkursie pchnięcia kulą.

- Dziękujemy za wspaniałe, olimpijskie emocje! I życzymy - by nigdy nie brakowało Wam energii! - czytamy w komunikacie Tauronu.