W sobotę przedsprzedaż biletów na mecz Czarni - Effector

Pojedynek 6. kolejki PlusLigi pomiędzy gospodarzami, Cerradem Czarnymi Radom a Effectorem Kielce zostanie rozegrany w niedzielę 17 listopada (początek o godz. 17). Tym razem przedsprzedaż biletów na to spotkanie zaplanowano na sobotę. Termin podyktowany jest kilkoma czynnikami.
- Podstawowy jest taki, że w najbliższy weekend swój mecz w Radomiu rozgrywa również Rosa. Konkretnie chodzi o piątek, dlatego w naturalny sposób ten dzień wypadł z naszego kalendarza - tłumaczył Janusz Stańczuk, prezes Czarnych.

Fanów radomskich siatkarzy informujemy zatem, że w wejściówki będzie się można zaopatrzyć w głównej kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Narutowicza, przy wejściu na stadion!). Sprzedaż rozpocznie się o godz. 11. Kasy będą czynne przez cztery godziny, a w razie potrzeby bilety rozprowadzane będą też w niedzielę od godz. 15. Tak jak w przypadku trzech wcześniejszych potyczek, cena biletu normalnego wynosi 30 zł. Młodzież i studenci (posiadający ważne legitymacje) będą mogli skorzystać z zakupu wejściówki ulgowej w wysokości 15 zł. Prowadzona będzie również sprzedaż na miejsca stojące (10 zł).

- Na to co osiągnęliśmy przez kilka ostatnich lat pracował cały sztab ludzi. Zainteresowanie meczami siatkarzy rośnie, ale stanowi to też wyzwanie organizacyjne. Pojemność obiektu powoduje, że nie możemy pomieścić wszystkich kibiców. Bardzo nad tym bolejemy. Niestety, mogę tylko prosić o wyrozumiałość i przeprosić wszystkich, którzy choćby na jeden z trzech rozegranych dotychczas meczów nie zdołali zakupić biletu - mówił sternik beniaminka PlusLigi.