Sport.pl

Zmiana w kalendarzu Czarnych, będzie transmisja z Radomia!

Dwa z trzech najbliższych meczów siatkarzy Cerradu Czarnych Radom o punkty w PlusLidze kibice radomskiego zespołu będą mogli obejrzeć na żywo na antenie stacji Polsat Sport!
Już w najbliższy piątek 22 listopada radomianie w ramach 7 kolejki PlusLigi zmierzą się na wyjeździe z Lotosem Treflem Gdańsk. Będzie to pierwszy pojedynek, z udziałem radomskiego beniaminka, jaki w ciągu kilkunastu najbliższych dni telewizja Polsat pokaże na swojej antenie. Kolejnym będzie rywalizacja Cerrad Czarnych z AZS -em Częstochowa. Już wiadomo, że z powodu transmisji zaplanowany wcześniej na 30 listopada pojedynek radomian z akademikami został przełożony. Czarni podejmą azetesiaków w Radomiu w poniedziałek 2 grudnia. Starcie podopiecznych trenerów Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia z akademikami spod Jasnej Góry, tak jak zresztą wszystkie pojedynki beniaminka w roli gospodarzy, odbędzie się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza.

Przypomnijmy, że zanim Czarni powalczą z AZS-em, wcześniej czeka ich mecz mistrzowski z Jastrzębskim Węglem. Przeciwko aktualnemu liderowi męskiej PlusLigi radomianie wystąpią przed własną widownią we wtorek 26 listopada.

Wszystkie wymienione mecze rozpoczną się o godz. 18.

Więcej o: