Cerrad Czarni mają swój kalendarz. Możesz go mieć

Władze radomskiego beniaminka PlusLigi przygotowały wyjątkowy kalendarz na 2014 rok. W siedzibie radomskiego klubu można już kupić ekskluzywne wydanie kalendarza z siatkarzami Cerradu Czarnych Radom.
Nakład jest limitowany, dlatego najwięksi sympatycy nie powinni zwlekać z jego zakupem. Kalendarz prezentuje się imponująco. Już pierwsza strona z historycznym herbem klubu robi wrażenie. Na 12 pozostałych kartach uwiecznione zostały fragmenty meczów obecnego, czyli debiutanckiego dla radomian sezonu na boiskach ekstraklasy. Autorzy wydawnictwa przejrzeli przeszło tysiąc zdjęć. Starali się uwiecznić jak największą liczbę zawodników. Zadanie okazało się trudne do realizacji. Dlatego na stronie okładkowej (wewnętrznej) zamieszczone zostały główki 14 zawodników. Nie zabrakło oczywiście sztabu szkoleniowego, a także osób najbliżej współpracujących z drużyną. Cena jedynego w swoim rodzaju wydawnictwa wynosi 35 zł. Kalendarz nabyć można w siedzibie klubu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacj przy ul. Narutowicza (wejście od recepcji, pok. 54, w godz. od 14 do 16).

- Dla kibiców, którym nie uda się go nabyć, mamy równie ciekawą propozycję. Jeszcze w tym tygodniu w sprzedaży powinien pojawić się również zestaw kart (pocztówek) z siatkarzami i sztabem szkoleniowym. Wkrótce dostępne będą także repliki koszulek meczowych. Obecnie zaopatrzyć można się natomiast w inne gadżety (koszulki kibica, szaliki, czapki, smycze). Zachęcamy do zakupu! To może być wspaniały dodatek do świątecznego prezentu dla każdego sympatyka Cerradu Czarnych Radom - czytamy w specjalnym komunikacie radomskiego klubu.