Pamiątki Cerradu Czarnych hitem przedświątecznych zakupów

Babcia dla wnuczka, mama dla syna, dziadek dla wnuczki, tata dla córki - kalendarze z siatkarzami Cerradu Czarnych Radom rozchodzą się niczym świeże bułeczki. Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia wzięciem cieszą się też inne pamiątki klubowe radomskiego beniaminka PlusLigi.
Nie ma zbytniego nadużycia w stwierdzeniu, że gadżety siatkarskiego klubu z Radomia chcą mieć niemal wszyscy. Bez względu na wiek i płeć. Nie ma też większego znaczenia miejsce zamieszkania. Na klubowej poczcie jest mnóstwo maili z prośbą o przesłanie nawet najdrobniejszych pamiątek np. z Poznania, Krakowa czy Wrocławia. Kalendarze, plakaty i zdjęcia cieszą się wzięciem u pań. Koszulki kibica, czapki czy smycze to z kolei domena męskiej części fanów.

Autografy i zdjęcia chcą mieć wszyscy. Popularnością cieszy się również uruchomiony na klubowej stronie internetowej (www.czarni.pl) sklep z meczowymi koszulkami.

Zainteresowanie kalendarzami Cerradu Czarnych na 2014 rok spowodowało, że zarząd klubu (wspólnie z Grupą KK) rozważa dodrukowanie dodatkowej partii.

- W naszym magazynie pozostała jeszcze drobna ich ilość i jeżeli zainteresowanie nie zmniejszy się, po prostu nie będziemy mieli innego wyjścia - zapewnia Janusz Stańczuk, prezes klubu Cerradu Czarnych.

Przypomnijmy, że cena jedynego w swoim rodzaju wydawnictwa to 35 zł. Kalendarz można nabyć od wtorku do piątku (w godz. 14-16) w siedzibie klubu (hala MOSiR-u przy ul. Narutowicza, wejście od recepcji). Dla kibiców, którym nie uda się go nabyć, jest równie ciekawa propozycja. Wkrótce w sprzedaży powinien pojawić się zestaw pocztówek z siatkarzami i sztabem szkoleniowym radomian.