Po autografy siatkarzy Czarnych przyjdź do hipermarketu

Cerrad Czarni Radom przygotowali dla swoich fanów niespodziankę. W przedświąteczny weekend w hipermarkecie E.Leclerc na specjalnym stoisku z gadżetami będzie można nabyć okolicznościowy kalendarz siatkarskiego klubu na rok 2014. Zebrać będzie można również autografy zawodników.
Nakład wydawnictwa początkowo był limitowany. Jednak kalendarz cieszy się tak dużym wzięciem, że klub postanowił dodrukować kilkaset sztuk. - To ukłon w stronę naszych fanów - podkreśla Janusz Stańczuk. Prezes siatkarskiego klubu PlusLigi jest przekonany, że gest spotka się z przychylnym przyjęciem.

Zwiększenie nakładu, a także zainteresowanie klubowymi gadżetami Czarnych podsunęło inny pomysł. Dzięki uprzejmości dyrekcji E.Leclerc w przedświąteczny piątek i sobotę w hipermarkecie przy ul. Toruńskiej stanie specjalne siatkarskie stoisko. Każdy z kibiców robiący zakupy w tych dniach będzie miał wyjątkową okazję zaopatrzenia się nie tylko w kalendarz, ale inne klubowe gadżety.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy w piątkowe popołudnie, a także w sobotę robić będą zakupy, a jeszcze nie mają pomysłu na świąteczny prezent - zachęca Jakub Wachnik, siatkarz radomskiego beniaminka ekstraklasy. Obok kalendarza, koszulek kibica, czapek, szalików nabyć będzie można również zestaw kart (pocztówek) z siatkarzami i sztabem szkoleniowym. W piątek stoisko czynne będzie w godzinach od 15 do 18. W sobotę sprzedaż rozpocznie się w samo południe. W tym dniu wszyscy, którzy zakupią kalendarz, liczyć będą mogli na dodatkową atrakcję - osobistą siatkarską dedykację i autografy zawodników.