W Młodej Lidze RCS Czarni podejmą stołeczną Politechnikę

O czwartą wygraną w Młodej Lidze zagrają po przerwie noworocznej siatkarze RCS-u Czarnych. Radomianie we własnej hali zmierzą się w niedzielę 5 stycznia z AZS-em Politechniką Warszawską - szóstym zespołem w stawce.
W ostatnim meczu przed świętami Bożego Narodzenia Czarnych w meczu z Asseco Resovią wspomógł zawodnik pierwszej "szóstki" drużyny PlusLigi Jakub Wachnik. Pomoc okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę wszak gospodarze - poza pierwszą odsłoną - kontrolowali przebieg wydarzeń i za trzy punkty ograli wicelidera z Rzeszowa.

Teraz do Hali MOSiR-u przyjeżdża szósta ekipa, lecz to nie oznacza, że podopieczni trenera Jacka Skroka będą faworytami. Pojedynek zapowiada się jednak interesująco bowiem radomianie chcą się zrewanżować stołecznej ekipie za porażkę w pierwszej rundzie.

Mecz RCS Czarni Radom - AZS Politechnika Warszawska odbędzie się w niedzielę, 5 stycznia w hali MOSiR przy ul. Narutowicza. Początek zaplanowano na godz. 13. Wstęp jest bezpłatny.

W pozostałych spotkaniach 14. kolejki: SMS PZPS Spała - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle, BBTS Bielsko - Biała - Asseco Resovia Rzeszów, AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce - CS PSP AZS Częstochowa, Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów, Jastrzębski Węgiel - Transfer Bydgoszcz.