Kibicu Czarnych pojedź na Plusligowe derby Mazowsza

W najbliższy piątek 17 stycznia Cerrad Czarni Radom zmierzą się na wyjeździe z AZS Politechniką Warszawską. Kibice radomian organizują wyjazd na to spotkanie.
Koszt zorganizowanego wyjazdu z najwierniejszymi kibicami WKS-u to 25 zł (+ najprawdopodobniej 5 zł bilet na mecz). Wszelkie informacje i zapisy na facebooku kibicóworaz za pośrednictwem maila wyjazdy@czarni.radom.pl. W komunikacie sympatyków beniaminka czytamy, że ilość miejsc jest ograniczona, a liczy się kolejność zgłoszeń.

Już wiadomo, że kibice Czarnych prowadzić będą doping z sektora E2 Areny Ursynów, ale wszyscy, którzy planują dostać się do hali na własną rękę, mają możliwość zakupu biletów na specjalnie wydzielony sektor dla pozostałych fanów WKS - u (sektor D2). Sprzedaż wejściówek w cenie 20 zł odbywa się w punkcie sprzedaży biletów AZS przy ul. Waryńskiego 12a (stacja Metro Politechnika - Dom Studencki "Riviera" wejście od Ronda Jazdy Polskiej (Al. Armii Ludowej) od wtorku do czwartku w godzinach 9:30 - 17:30 oraz w piątek od 9.30 do 12. Istnieje również możliwość nabycia biletu na "radomski" sektor w specjalnie oznaczonej kasie hali na godzinę przed meczem. Ta informacja z pewnością dotyczy radomian mieszkających na stałe w stolicy.

Przypomnijmy, że spotkanie odbędzie się w piątek 17 stycznia. Początek rywalizacji o godz. 18. Będzie to rewanżowy pojedynek sezonu zasadniczego siatkarskiej ekstraklasy. W pierwszym meczu Czarni we własnej hali pokonali inżynierów 3:0.