Młodzież Czarnych podejmie drużynę z dna klasyfikacji

O czwartą wygraną z rzędu w Młodej Lidze powalczą w najbliższą niedzielę siatkarze Radomskiego Centrum Siatkarskiego Czarni. Jak pokazały ostatnie spotkania, podopieczni Jacka Skroka są na tzw. fali wznoszącej, a dodatkowo do miasta nad Mleczną przyjeżdża ostatnia drużyna w tabeli - PGE Skra Bełchatów.
Siatkarzom Czarnych z pewnością bardzo dobrze zapadł w pamięci ostatni pojedynek ze Skrą w Bełchatowie. Radomianie prowadzili już 2:1 setach, by ulec miejscowym po tie-breaku. - Już powoli witaliśmy się ze zwycięstwem. Okazało się, że za wcześnie. Zaczęliśmy popełniać błędy własne i przegraliśmy mecz na własne życzenie - mówił trener Skrok.

Teraz jednak role mogą się odwrócić. Ostatnie mecze pokazały, że Czarni rewanżują się za poprzednią rundę na kim popadnie, a teraz nie zamierzają odpuścić także ekipie z województwa łódzkiego.

Mecz RCS Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów odbędzie się w niedzielę, 19 stycznia w radomskiej hali MOSiR przy ul. Narutowicza. Początek zawodów zaplanowano na godz. 13. Wstęp jest bezpłatny.

W pozostałych spotkaniach 19. kolejki: Lotos Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów, SMS PZPS Spała - AZS Politechnika Warszawska, BBTS ATH Bielsko - Biała - CS PSP AZS Częstochowa, AZS Politechnika Świętokrzyska Effector Kielce - Transfer Bydgoszcz, Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel. Pauza: ZAKSA Kędzierzyn - Koźle.