Na mecz z Olsztynem Cerrad Czarni bez trzech siatkarzy?

- Istnieje taka możliwość, bo Adam Kamiński, Jozef Piovarći i Adam Kowalski mają kłopoty zdrowotne - powiedział Robert Prygiel, trener radomskiego beniaminka PlusLigi.
W sobotę 8 lutego Cerrad Czarni podejmą AZS Olsztyn i wielce prawdopodobne, że w tym starciu będą musieli sobie radzić bez dwóch środkowych bloku oraz podstawowego dotąd gracza na pozycji libero. Środkowi (Kamiński i Piovarći) nie grali już w meczu o punkty w ostatnią sobotę w Częstochowie, gdzie Czarni wygrali 3:2. Tak się złożyło, że obaj wciąż borykają się z urazami w stawach barkowych.

- Powrót Piovarciego na to spotkanie z Olsztynem jest najmniej prawdopodobny. Adam Kamiński jeśli zagra to sam będę zdziwiony. Mam nadzieję, że na następne spotkanie obaj już w pełni zdrowia, będą do naszej dyspozycji - mówił trener Czarnych.

Ale to nie koniec kłopotów radomian, bo podstawowy dotąd siatkarz na pozycji libero zmaga się z anginą. - Kowal [Adam Kowlaski - przyp. red.], nie trenował, przyjął serię antybiotyków. Co prawda ma się pojawić w czwartek na zajęciach, ale jego występ przeciwko akademikom stoi pod znakiem zapytania - dodał szkoleniowiec radomian.

Przypomnijmy, że mecz Cerrad Czarni kontra Indykpol AZS Olsztyn odbędzie się w sobotnie popołudnie w hali MOSiR przy ul. Narutowicza. Początek o godz. 14.45.