Robert Prygiel i Wojciech Stępień wracają na ligowe boiska!

W ubiegłym tygodniu ruszyła kolejna edycja Mazowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. W zapowiedzi informowaliśmy o przystąpieniu do rozgrywek 15 drużyn. Tymczasem w ostatniej chwili zgłosiła się jeszcze jedna radomska ekipa. To E. C. P. Radom.
Jakie sekrety kryje E. C. P. Radom? Oto w składzie odnajdujemy znane w naszym mieście "siatkarskie nazwiska". Drużyna zagra w rozgrywkach II ligi amatorów, a na boisku ponownie obejrzeć będzie można wyczyny obecnych trenerów Cerradu Czarnych Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia, zawodników, którzy dopiero co zakończyli przygodę z profesjonalną siatkówką, a więc Marcina Kocika czy Pawła Bilińskiego.

Ponadto zespół tworzą statystycy beniaminka PlusLigi - Piotr Piotrowski i Krzysztof Michalski.

- Jeszcze nie mamy skompletowanego składu. Póki co zagrają również ojciec Piotrka Piotrowskiego, wiceprezydent Radomia Igor Marszałkiewicz i na pewno kilku juniorów Czarnych. Jesteśmy po pierwszym, wygranym 2:0 meczu z Elektronikiem - mówi trener Prygiel.

Co kryje się pod tajemniczą nazwą E. C. P. i jakie są cele nowego klubu? - Postanowiliśmy w wolnych chwilach poruszać się trochę dla zabawy, bo starszej części zespołu trochę urosły brzuszki (śmiech) - zdradza Prygiel. - Co do nazwy, rozwinięcie to Ekipa Prygla Radom. Reszta niech pozostanie naszym sekretem - kończy rozbawiony szkoleniowiec, który przypomnijmy przez lata występował w klubowych zespołach i reprezentacji Polski na pozycji atakującego.