Ostatnie szlify juniorów Czarnych przed walką o awans

Półfinał mistrzostw Polski juniorów z udziałem siatkarzy Radomskiego Centrum Siatkarskiego ?Czarni? zbliża się wielkimi krokami. W imprezie, której radomianie będą gospodarzami zagrają także Tempo Olszyn, AZS UWM Olsztyn i Joker Piła.
Turniej, premiowany awansem do finałów dwóch najlepszych zespołów, rozpocznie się w Radomiu w piątek 21 marca. Areną zmagań adeptów siatkówki będzie hala sportowa V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta (ul. Traugutta 52a). Znany jest już terminarz spotkań z udziałem juniorów Czarnych. Na otwarcie zawodów w piątkowe popołudnie (godz. 16.30) podopieczni trenera Andrzeja Sitkowskiego zmierzą się z Tempem. Dzień później rywalami Czarnych będą zawodnicy Jokera, zaś na zakończenie, w niedzielę radomianie zagrają z AZS -em Olsztyn. Mecze z udziałem gospodarzy zaplanowano w sobotę i niedzielę o godz. 12.

- Już zapraszamy sympatyków siatkówki do hali liceum Traugutta i prosimy o gorący doping dla naszego zespołu. Ostatni tydzień przed półfinałami wykorzystamy na ostatnie szlify. Pracujemy sumiennie, przygotowujemy się na zażartą walkę o miejsce w turnieju finałowym - skomentował trener Sitkowski.

Przypomnijmy, że Czarni są gospodarzami jednego z czterech turniejów półfinałowych MP. W każdym z nich do rywalizacji przystąpi po cztery drużyny. Po dwa najlepsze uzyskają prawo gry w turnieju finałowym, który odbędzie się na początku kwietnia w Bydgoszczy.