Internetowa sprzedaż biletów na mecz Czarnych z Jastrzębskim

Tradycyjna przedsprzedaż biletów, w kasach hali MOSiR na piątkowy mecz z Jastrzębskim Węglem w ramach rundy play - off zaplanowana została ostatecznie na środę 26 marca (w godz. 15.30 -19). Chcąc uniknąć stania w kolejkach w wejściówki będzie można również zaopatrzyć się za pośrednictwem Internetu.
Zgodnie z zapowiedziami internetowa sprzedaż uruchomiona ma zostać w poniedziałek 24 marca. Wejściówki w ten sposób rozprowadzane będą tylko na wybraną część hali, a nie cały obiekt. Sprzedaż na razie odbywać będzie się testowo. Dlatego Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu, z ramienia organizatora meczu zajmujący się sprzedażą biletów apeluje: - W razie jakichkolwiek problemów, bądź uwag MOSiR prosi o kontakt z serwisem pod adresem e-mail: admin@mosirradom.pl.

O szczegółach przedsięwzięcia dowiedzieć można się na stronie: www.mosirradom.pl. Jeżeli zamysł nabywania biletów za pośrednictwem Internetu się sprawdzi, wkrótce w podobny sposób będzie można to uczynić również na mecze koszykówki i piłki nożnej.