Trwa test internetowej sprzedaży biletów na mecz Czarnych

Uwaga kibice! Uruchomiliśmy sprzedaż biletów na mecz Cerrad Czarnych Radom z Jastrzębskim Węglem. Z uwagi na testowy rozruch systemu, do sprzedaży jest na razie tylko sektor X - (miejsca stojące) - informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu.
Serwis internetowy MOSiR zamieścił instrukcję. - Adres dedykowany do sprzedaży dostępny jest pod: https://www.kupbilet.mosirradom.pl. Portal przedstawia również szczegółową instrukcję zakładania konta, a także jak wykonać kolejne kroki przy zakupie biletu.  - Uwaga! W przypadku problemów z zakupem biletu, prosimy o WYLOGOWANIE SIĘ po zarejestrowaniu konta i ponowne zalogowanie przy użyciu danych podanych przy rejestracji. Zakupiony bilet (bilety) przyjdą na wskazany przy rejestracji adres email. Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM, gdyż tam mogą trafić wiadomości z rejestracji i/lub z biletami!! - informuje serwis. Odpowiadający za sprzedaż internetową proszą o wyrozumiałość i zgłaszanie wszelkich uwag na adres email: admin@mosirradom.pl. - W treści prosimy pisać jakie problemy/uwagi macie do działania systemu. W razie możliwości załączajcie zrzuty ekranu - proszą administratorzy.

Przypomnijmy, że sprzedaż internetowa wejściówek na piątkowy pojedynek Czarnych z Jastrzębskim, w ramach rozgrywek fazy play - off Plus Ligi, odbywa się w naszym mieście po raz pierwszy. Spotkanie odbędzie się w piątek 28 marca. Początek o godz. 18.