Jest nowy prezes Radomskiego Centrum Siatkarskiego "Czarni"

Jerzy Zawisza, przedsiębiorca budowlany został prezesem RCS - u Czarnych Radom. Funkcję jego zastępcy pełnić będzie Jacek Skrok.
Ukonstytuował się nowy zarząd RCS -u Czarnych, wybrany na walnym zgromadzeniu członków klubu. Prezesem został Jerzy Zawisza. Przedsiębiorca budowlany jest doskonale znany nie tylko w siatkarskim, ale w całym sportowym środowisku Radomia. Od lat wspomaga wiele dyscyplin. Jest również aktywnym członkiem Stowarzyszenia Czarni Radom, zrzeszającym sponsorów zespołu PlusLigi Cerrad Czarni Radom.  Funkcję wiceprezesa w nowym zarządzie sprawować będzie Jacek Skrok, były znany siatkarz i szkoleniowiec. Rolę sekretarza zarządu członkowie władz klubu powierzyli Pawłowi Piotrowskiemu, kolejnemu byłemu zawodnikowi Czarnych. Jak już informowaliśmy, w pracach zarządu uczestniczyć będą również Marian Szczerek i Sławomir Monik. 

Przypomnijmy, że RCS -em kierował dotąd Janusz Stańczuk, który funkcję piastował przez siedm lat. Działacz musiał jednak zrezygnować z funkcji z przyczyn formalnych. - W myśl przepisów, ściślej mówiąc ustawy o sporcie kwalifikowanym, jedna osoba nie może zasiadać jednocześnie we władzach dwóch klubów uczestniczących we współzawodnictwie sportowym w tej samej dyscyplinie - uzasadnił rezygnację Janusz Stańczuk, który pozostał na stanowisku szefa klubu Cerrad Czarni, prowadzącego zespół w siatkarskiej ekstraklasie.