Libero Czarnych: Przenosiny do Olsztyna już nieaktualne

Paweł Filipowicz, siatkarz Cerradu Czarnych ma ważny kontrakt z radomskim przedstawicielem w PlusLidze. Jednak nie oznacza to, że popularny ?Kevin? będzie graczem radomian w sezonie 2014/2015.
Rozmowa z Pawłem Filipowiczem, libero Cerradu Czarnych

Radosław Olchowski: Gdzie zagrasz w przyszłym sezonie?

Paweł Filipowicz: Na razie na tak postawione pytanie nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zwyczajnie w świecie jeszcze nie wiem.

Ale masz przecież ważny kontrakt z Czarnymi...

- Rzeczywiście umowa obowiązuje także w sezonie 2014/2015, ale jeśli pozostanę w Radomiu to raczej rozpocznę przygotowania z zespołem Młodej Ligi.

Ponoć jedną nogą byłeś już w drużynie AZS -u Olsztyn.

- Rzeczywiście w moim imieniu rozmowy z akademickim klubem prowadził menedżer Jakub Michalak. Rozmowy były długie, ale ostatecznie skończyły się fiaskiem. Dlatego o moim przejściu do Olsztyna mogę powiedzieć, że to już tylko historia. Sprawa jest nieaktualna.

Czy masz inne propozycje z klubów w kraju. Mówi się o ewentualnym transferze Pawła Filipowicza do innego AZS -u, tego z Częstochowy?

- Nie chcę na razie niczego w tej sprawie komentować. Po prostu poczekam na rozwój wydarzeń. Jeśli nic się nie zmieni to tak jak już mówiłem, rozpocznę treningi drużyną Czarnych z Młodej Ligi.