Kup karnet na mecze Czarnych. Możesz wygrać nagrody

Ceny biletów i karnetów na mecze siatkarzy Cerradu Czarnych Radom w sezonie 2014/2015 pozostają bez zmian. Wejściówka normalna na pojedyncze spotkanie kosztować będzie 30 zł, ulgowa 15 zł, a stojąca 10 zł.
Nie zmieniła się też wartość całosezonowych karnetów, choć w tym przypadku jest jedna nowość. "Podróż za 1 karnet" - pod takim hasłem ruszyła sprzedaż karnetów na mecze radomskiego zespołu. Hasło towarzyszące akcji sprzedaży nie jest przypadkowe. Jedna z osób, która zaopatrzy się w karnet będzie miała szansę na atrakcyjną wycieczkę ufundowaną przez Biuro Podróży Alfa Star. Wystarczy tylko ułożyć hasło reklamujące Cerrad Czarnych Radom.

- Wszystkim fanom proponujemy wyjątkową zabawę. Do każdego zakupionego karnetu dołączona zostanie specjalna karta, na której będzie można zapisać ułożone hasło. Autor, czy autorka, najlepszego z nich otrzyma szansę wyjechania w podroż, której fundatorem jest Alfa Star - powiedział Janusz Stańczuk, prezes klubu.

Nie jest to jedyna atrakcja. Klub przygotował inne niespodzianki. Dodatkowo spośród osób, które zakupią karnet jedna otrzyma szansę zjedzenia kolacji z wybranym zawodnikiem lub trenerem. Wyjątkową nagrodą powinna być również profesjonalna sesja zdjęciowa z wybranym siatkarzem. W tym drugim przypadku wyróżnionych zostanie trzy osoby.

- Myślę, że nasza oferta spotka się z życzliwym przyjęciem i w jeszcze większy niż dotychczas sposób zachęci do zaopatrzenia się w karnety - podkreślił sternik radomian.

Wolna sprzedaż rozpoczęła się w poniedziałek 8 września. Osoby które uczynią to jak najszybciej będą miały możliwość wskazania wybranego miejsca. Posiadanie karnetu na cały sezon to nie tylko szansa na atrakcyjne gadżety. To również wygoda. Zamiast stać w kolejkach jego posiadacze zawsze są uprzywilejowani. Mogą kierować się prosto do bramek wejściowych. Karnet oznacza też mniejszy wydatek. PlusLiga startuje w pierwszy weekend października. Tylko w rundzie zasadniczej kibice w Radomiu obejrzą 13 meczów. Zakup sezonowego abonamentu zapewnia wstęp na wszystkie spotkania ligowe oraz dodatkowo również pojedynki w Pucharze Polski.

- "Zachęcając wszystkich do zarezerwowania swojego ulubionego miejsce w hali MOSiR już we wrześniu, informujemy, zapisy na karnety prowadzone będą w siedzibie klubu (ul. Narutowicza 9 .p 54) w godzinach 14-16. Serdecznie zapraszamy" - czytamy w komunikacie Czarnych.