Gadżety Cerradu Czarnych hitem przedświątecznych zakupów?

Kibice Cerradu Czarnych Radom mogą już zaopatrzyć się w klubowe pamiątki. Pomysłem na świąteczny prezent może być przede wszystkim okolicznościowy kalendarz na 2015 rok z siatkarzami radomskiego zespołu w rolach głównych.
Wzorem z ubiegłego roku i tym razem władze radomskiego przedstawiciela PlusLigi przygotowały dla fanów radomskiej siatkówki wyjątkowy kalendarz. Nakład jest limitowany, dlatego ci sympatycy Czarnych, którzy chcą mieć go w swojej kolekcji, nie powinni zwlekać z zakupem.

Kalendarz prezentuje się imponująco. Tradycyjnie pierwsza strona zarezerwowana została dla historycznego herbu klubu, znalazło się na niej także zdjęcie zespołu. Na pozostałych kartach uwiecznione zostały fragmenty meczów Czarnych. Autorem zdjęć jest Łukasz Wójcik, oficjalny fotoreporter radomskiego klubu na meczach PlusLigi. Cena jedynego w swoim rodzaju wydawnictwa wynosi 20 zł. Kalendarz nabyć można w siedzibie Cerrad Czarnych, w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza (wejście od recepcji, pok. 53-54, w godz. od 10 do 15).

Wszystkim, którzy zechcą nabyć kalendarz przypominamy, że zaopatrzyć można się również w inne klubowe gadżety. To m.in. koszulki kibica, szaliki, czapki, kubki. - Zachęcamy do zakupu. To może być wspaniały dodatek do świątecznego prezentu dla każdego sympatyka Cerrad Czarnych Radom - czytamy w komunikacie radomskiego klubu.