Daniel Pliński: Wygraną z Częstochową dedykuję Dawidowi Murkowi

Cerrad Czarni Radom wygrali bez straty seta z ekipą spod Jasnej Góry w meczu kończącym tegoroczne zmagania w PlusLidze. Na konferencji prasowej kapitan Czarnych Daniel Pliński z optymizmem wypowiadał się o przyszłości radomskiego zespołu.
Powiedzieli po meczu

Bartłomiej Janeczek, kapitan AZS-u Częstochowa

- Zagraliśmy fatalnie, niedokładnie, a to rzutuje na każdej akcji. Stąd też wynik 0:3, tak niekorzystny dla nas. Gratuluję zespołowi Czarnych, bo zakończył tegoroczne zmagania zwycięstwem, my niestety wchodzimy w rok 2015 z porażką. Życzę dużo zdrowia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Daniel Pliński, kapitan Cerrad Czarnych Radom

- Dziękuję za gratulacje, chcieliśmy bardzo zwyciężyć w tym spotkaniu. Zależało nam na trzech punktach. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Warszawa wygrała za komplet oczek z Bielskiem, a właśnie z Politechniką - tak się ułożyło - rywalizujemy o to ósme miejsce w tabeli. Częstochowa prowadziła w drugim secie 12:7 i widać, że jesteśmy w stanie w każdej chwili taką stratę odrobić i pokazać swoją siatkówkę. AZS-owi życzę powodzenia w kolejnych meczach. To zwycięstwo tchnie w nas optymizm na przyszłość. Tą wygraną chciałem zadedykować mojemu przyjacielowi Dawidowi Murkowi.