Młodzi Czarni podejmą AZS. W tym sezonie radomianie już z nimi wygrali

Pierwsze spotkanie w Nowym Roku we własnej hali rozegrają siatkarze RCS-u Cerrad Czarnych Radom. Przeciwnikiem w meczu o punkty Młodej Ligi będzie ekipa z Częstochowy, która jest zdecydowanie w zasięgu radomian.
Stary Cykarzew - tam bowiem rozgrywa swoje mecze AZS Częstochowa w Młodej Lidze - była szczęśliwa dla siatkarzy RCS-u Cerrad Czarnych w pierwszej rundzie rozgrywek. Po łatwo wygranej premierowej odsłonie, w kolejnej radomianie stanęli i oddali seta niemal bez gry. Później zdołali jednak wrócić do swojej właściwej gry i zgarnęli komplet punktów. Najlepszym zawodnikiem tamtego pojedynku był Daniel Chudzik, który uzbierał szczęśliwe dla siebie i drużyny trzynaście punktów. Wtedy również Czarni zagrali bez wzmocnień siatkarzami z PlusLigi. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już w najbliższą sobotę.

Mecz RCS Cerrad Czarni Radom - AZS Częstochowa odbędzie się w sobotę 17 stycznia w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9. Początek zawodów o godz. 17. W pozostałych spotkaniach 16. kolejki: MKS Banimex Będzin - Lotos Trefl Gdańsk, Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle, Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn, PGE Skra Bełchatów - Effector Kielce, BBTS ATH Bielsko - Biała - Jastrzębski Węgiel, Transfer Bydgoszcz - AZS Politechnika Warszawska.