Sport.pl

Zobacz, jak Cerrad Czarni odprawili Jastrzębski Węgiel [FOTO]

Po raz pierwszy w tym sezonie siatkarze Cerradu Czarnych Radom cieszyli się z tak przekonującego zwycięstwa nad wyżej notowanym rywalem. Jastrzębianie nie ugrali w radomskiej hali MOSiR -u nawet seta.
W dotychczasowym pojedynkach z możnymi PlusLigi, Cerrad Czarni wyłącznie przegrywali. Nawet ich dobra postawa pozwalała dotąd ugrać seta, dwa, albo przegrywać po wyrównanych spotkaniach bez zdobyczy punktowej. Tak było m.in. w potyczkach ze PGE Skrą Bełchatów, Asseco Resovią Rzeszów, czy jeszcze wcześniej z Lotosem Treflem Gdańsk lub Cuprum Lubin.

Tymczasem w kolejnym starciu z faworytem do podium ekstraklasy, Cerrad Czarni już wzięli całą pulę. Bez dwóch zdań - było to najlepsze w wykonaniu radomian spotkanie tego sezonu przed własną widownią. Fani radomskiego zespołu, którzy znów fantastycznie dopingowali z pewnością wierzą, że nie był to ostatni tak dobry i zakończony rewelacyjnym wynikiem mecz ich ulubieńców. Okazja do poprawienia bilansu nadarzy się już w najbliższą środę 4 lutego. W tym dniu Czarni podejmą ZAKSĘ Kędzierzyn - Koźle. Początek w hali MOSiR- u o godz. 18.

Więcej o: