- Młodzież naszej szkoły jest zarażona
sportem. Zwłaszcza uczennice kochają
siatkówkę, dlatego wizyta zawodników tak znanego klubu jest dla nich ogromną radością - przyznał Andrzej Nowak, dyrektor ZSO nr 4. Z uczniami spotkali się Michał Ostrowski, Igor Grobelny, Bartłomiej Bołądź i Adam Kowalski. A ich przewodnikiem po szkole był Wojciech Stępień, który od lat funkcję szkoleniowca w radomskim klubie, na co dzień łączy z pracą nauczyciela wychowania fizycznego w ZSO nr 4 przy ul. Osiedlowej.
Sportowcy w luźnej atmosferze odpowiadali na szereg pytań. Tradycyjnie nie zabrakło konkursu. Tym razem dotyczył on nie tylko
siatkówki, ale i Radomskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej RADPEC. W ramach projektu "Zmniejszenie strat energii w sieci ciepłowniczej miasta Radomia" to właśnie klub prowadzi część kampanii informacyjno-promocyjnej. Uczestnicy musieli odpowiedzieć nie tylko na pytania dotyczące zespołu np ilu zagranicznych siatkarzy gra w Cerrad Czarnych, ale i wskazać właściciela miejskiej sieci ciepłowniczej. Nagrodami w zabawie były klubowe gadżety.
Wizytę zakończył pokazowy mecz z udziałem dziewcząt ćwiczących w UKS Radomka 4. - Mecz oczywiście miał formę zabawy, ale nasza
szkoła pochwalić się może naprawdę sporymi osiągnięciami - zapewniła Anna Kałasz, nauczycielka wychowania fizycznego i trenerka zespołu Radomka 4 Radom.