Trefl vs Czarni w Młodej Lidze. Czy radomianie poprawią bilans?

Po przerwie spowodowanej rozgrywkami juniorów, zawodnicy reprezentujący Czarnych Radom rozegrają w sobotę 7 marca kolejny pojedynek w siatkarskiej Młodej Lidze. Radomianie zmierzą się na wyjeździe z sąsiadem w tabeli - Lotosem Treflem Gdańsk.
RCS Cerrad Czarni mają w tym sezonie kapitalny bilans 18 wygranych i zaledwie pięciu porażek. Taka konfiguracja spowodowała, że znajdują się (w gronie czternastu ekip Młodej Ligi) na czwartym miejscu. Radomianie zagrają w sobotę w Gdańsku, a więc z zespołem z piątej lokaty. W pierwszych zawodach podopieczni trenera Andrzeja Sitkowskiego zwyciężyli 3:1. Jeżeli Wojskowi będą prezentować w dalszym ciągu tak wysoką formę, mogą pokusić się nawet o trzypunktową zdobycz.

Mecz Lotos Trefl Gdańsk - RCS Cerrad Czarni Radom odbędzie się w sobotę, 7 marca. Początek zawodów zaplanowano na godz. 14.30.

W innych zawodach 24. kolejki: MKS Banimex Będzin - Jastrzębski Węgiel, Effector Kielce - AZS Częstochowa, Indykpol AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska, ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Transfer Bydgoszcz, Asseco Resovia Rzeszów - BBTS ATH Bielsko - Biała, Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów.