Bilety na derby Mazowsza w PlusLidze kupisz przez Internet

W piątek 13 marca kolejne siatkarskie emocje fazy play - off z udziałem Cerradu Czarnych Radom i AZS - u Politechniki Warszawskiej. Spotkanie w hali radomskiego MOSiR - u rozpocznie się o godz. 18.
Cerrad Czarni i Politechnika walczą o prawo gry o miejsca 5-8 w ekstraklasie. O awansie zadecyduje dwumecz. Starcie w Radomiu będzie rewanżem za spotkanie pomiędzy tymi zespołami, które odbyło się w ostatnią niedzielę (8 marca) w stolicy. Przypomnijmy, że w stołecznej Arenie Ursynów podopieczni trenerów Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia wygrali 3:1. Jeśli w drugim meczu radomianie ugrają co najmniej dwa sety, to zwyciężą w tej rywalizacji i zapewnią sobie co najmniej 8 miejsce w sezonie 2014/2015. Oczywiście cały czas pozostając w grze nawet o piątą lokatę w PlusLidze.

Tymczasem od wtorku 10 marca można już kupować bilety na to spotkanie. Sprzedaż wejściówek odbywa się on - line poprzez stronę www.kupbilet.mosirradom.pl. Z kolei w dniu konfrontacji karty wstępu dostępne będą w kasach MOSiR -u od godz. 16. Ceny biletów: normalny - 30 zł, ulgowy - 15 zł., zaś na miejsca stojące - 10 zł.