Ćwierćfinały Młodej Ligi. RCS Czarni kontra AZS Olsztyn

Siatkarze RCS-u Cerrad Czarnych Radom w swoim drugim sezonie w Młodej Lidze wiedzą już, że poprawią ubiegłoroczny rezultat. Radomianie zagrają w rundzie play - off o miejsca 1 - 8, a ich pierwszym rywalem jest Indykpol AZS Olsztyn.
Rundę zasadniczą bezapelacyjnie wygrała drużyna Transferu Bydgoszcz. Jednak o lokaty od drugiej do szóstej trwała zażarta walka. Podopieczni trenerów Andrzeja Sitkowskiego i Łukasza Staniewskiego sezon zasadniczy ukończyli na piątym miejscu. W ostatniej chwili Wojskowych wyprzedził AZS Olsztyn i to on będzie pierwszym rywalem naszych siatkarzy w fazie play - off. We wszystkich dotychczasowych potyczkach zespół z miasta nad Mleczną wygrał 19 meczów i 7 przegrał. Dwa z nich po 0:3... właśnie z akademikami z Olsztyna.

Mecz RCS Cerrad Czarni Radom odbędzie się w sobotę, 28 marca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9. Początek zawodów zaplanowano na godz. 19.30. Transmisję na żywo przeprowadzi telewizja internetowa, profil: siatkarskaligatv.pl.

Pozostałe pary ćwierćfinałowe: Cuprum Lubin - Transfer Bydgoszcz, BBTS ATH Bielsko - Biała - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle, Asseco Resovia Rzeszów - Lotos Trefl Gdańsk.