Macie pomysł na maskotkę Cerradu Czarnych? Ślijcie zgłoszenia!

Siatkarski klub Cerrad Czarni Radom ogłosił konkurs, którego efektem ma być wybór oficjalnej maskotki radomskiego przedstawiciela w PlusLidze. W zabawie udział może wziąć praktycznie każdy.
Są pewne uwarunkowania co do projektu. - Maskotka powinna odwoływać się do historii, ale i teraźniejszości. Zarówno klubu, jak i Radomia - czytamy w komunikacie. Konkurs składać będzie się z dwóch etapów. Najpierw spośród nadesłanych propozycji, wybrane zostaną trzy, które zostaną zakwalifikowane do dalszego etapu. W drugim, odbędzie się głosowanie kibiców i to oni dokonają ostatecznego wyboru oficjalnej maskotki klubu.

Propozycje (prace rysunkowe, projekty) można składać osobiście w siedzibie Cerradu Czarnych (hala MOSiR, ul. Narutowicza 9). Można je również przesyłać drogą pocztową lub elektronicznie na adres klub@wksczarni.pl. Termin nadsyłania prac upływa we wtorek 30 czerwca.

Maskotka będzie wykorzystywana w kampaniach reklamowych, wydarzeniach sportowo-kulturalnych, a także materiałach promocyjnych klubu. Warto dodać, że najlepsze prace zostaną nagrodzone.