Środkowy Cerradu Czarnych będzie trenował z kadrą juniorów

Jakub Bednaruk, trener reprezentacji Polski juniorów podał skład kadry, która w środę 15 lipca rozpocznie w Kleszczowie pierwsze zgrupowanie przed mistrzostwami świata. W osiemnastce trenera Bednaruka znalazł się Jakub Zwiech z Cerradu Czarnych Radom.
Imprezą docelową dla naszych juniorów są wrześniowe mistrzostwa świata, które odbędą się w Meksyku. W fazie grupowej turnieju Polacy z Rosją, Argentyną i USA. Zanim jednak polecą za ocean będą pracować na zgrupowaniach. Pierwsze zaplanowano w połowie lipca. W zespole nie brakuje akcentów radomskich. Powołanie otrzymał środkowy bloku Jakub Zwiech, który nie tak dawno podpisał kontrakt z radomskim przedstawicielem w PlusLidze. Z kolei za rozegranie będzie odpowiadał Jan Firlej. Przypomnijmy, że wychowanek Czarnych zasilił w letniej przerwie ekipę rywala radomian w ekstraklasie - AZS Politechnikę Warszawską.

Kadra juniorów na zgrupowanie w Kleszczowie

Rozgrywający: Krzysztof Bieńkowski, Jan Firlej, Marcin Komenda, przyjmujący: Bartosz Bućko, Dominik Depowski, Jan Fornal, Paweł Halaba, Kamil Semeniuk, Rafał Szymura, atakujący: Paweł Gryc, Bartłomiej Lipiński, środkowi: Marcin Kania, Bartłomiej Lemański, Jakub Lewandowski, Bartłomiej Mordyl, Jakub Zwiech, libero: Kacper Piechocki, Jakub Popiwczak.