Pięciosetowe boje młodzieżowych zespołów Czarnych Radom

Kolejne mecze w I Mazowieckiej Lidze Kadetów i Juniorów rozegrali adepci siatkówki, ćwiczący na co dzień pod skrzydłami RCS -u Czarnych Radom. Oba mecze z udziałem radomian kończyły się wynikami 3:2.
Kadeci, których w tym sezonie prowadzi trener Łukasz Staniewski rywalizowali z Olimpem Ostrołęka w roli gospodarza. W hali V Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta przyjezdni zwyciężyli 3:2.

- Prowadziliśmy w meczu 2:1. Do tego momentu graliśmy na dobrym poziomie. Potem coś się zacięło i rywale zdołali przechylić szalę na swoją korzyść - skomentował trener kadetów Czarnych.

Również po tie - breaku pojedynek w I lidze na Mazowszu zakończyli juniorzy Czarnych. Gracze trenera Andrzeja Sitkowskiego stoczyli pasjonujący bój na wyjeździe z MOS-em WOLA Warszawa. - Po ponad dwugodzinnej walce wygraliśmy 3:2. Był to ciężki mecz. Do spotkania z nami MOS nie przegrał meczu w rozgrywkach. Muszę przyznać, że nasza drużyna spisała się dzielnie. W piątym secie przegrywaliśmy już 3:7 i 11:14, a mimo to zwyciężyliśmy na przewagi - relacjonował trener Sitkowski.

Jego podopieczni w piątek 6 listopada ponownie pojadą na mecz ligowy do stolicy. Tym razem przeciwnikiem juniorów Czarnych będzie Metro II Warszawa.