Juniorzy Czarnych poradzili sobie z Tempem. Radomianie w półfinałach MP

Adepci Radomskiego Centrum Siatkarskiego ?Czarni? wygrali trzeci mecz w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski juniorów. Podopieczni trenera Andrzeja Sitkowskiego pokonali 3:0 Tempo Olsztyn
W fazie grupowej turnieju w Kielcach Czarni ograli 3:0 Serbinów Biała Podlaska oraz 3:1 gospodarzy - Effectora Kielce. W drugim dniu imprezy zmierzyli się z Tempem Olsztyn i znów okazali się lepsi od przeciwnika. Zwycięstwo ma podwójną wartość, bowiem otworzyło drogę radomianom do 1/2 mistrzostw Polski. Było to także możliwe dzięki triumfowi MOS -u WOLA Warszawa w starciu z Effectorem (3:2). Zgodnie z regulaminem rozgrywek Czarni i MOS WOLA, mając na koncie komplet zwycięstw, a niedzielę 28 lutego zagrają o pierwsze miejsce w kieleckim ćwierćfinale. Obie ekipy z Mazowsza powalczą bez presji, bowiem zakwalifikowały się już do najlepszej "szesnastki" w kraju w tej kategorii wiekowej.

RCS Czarni Radom - Tempo Olsztyn 3:0 (25:18, 26:24, 25:22).

RCS Czarni: Paweł Zdrojewski, Michał Moniak, Jan Czubiński, Jakub Rybicki, Kacper Wasilewski, Maciej Pożyczka, Kamil Harabin, Bartłomiej Wójcik, Jakub Tyszko, Mateusz Laskowski, Cezary Wilk, Leszek Wziątek, Kacper Pluta, Adam Leszczyński. Trenerzy: Andrzej Sitkowski, Łukasz Staniewski. Statystyk: Piotr Piotrowski.