Bilety na piątkowy mecz Cerradu Czarnych dostępne w przedsprzedaży

Siatkarzy Cerradu Czarnych Radom czeka kolejny mecz w PlusLidze, w którym wystąpią w roli gospodarza. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Raula Lozano będzie BBTS Bielsko-Biała
Pojedynek odbędzie się piątek 4 marca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza. Popczątek o godz. 18. Bilety na mecz można kupić w przedsprzedaży za pośrednictwem serwisu www.kupbilet.mosirradom.pl. Jak podaje oficjalny serwis radomskiego klubu wejściówki dostępne są w sektorach E, F i Y.

Fani, którzy nie mają możliwości nabycia biletów za pośrednictwem internetu szansę zakupu tradycyjnie otrzymają w dniu meczu. Kasy hali przy ul. Narutowicza czynne będą od godz. 16. Ceny kart wstępu pozostają bez zmian. Normalny kosztuje 30 złotych. Połowę tej kwoty wydać trzeba na wejściówkę ulgową. Do jej zakupu uprawnieni są uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studenci do 26 roku posiadający aktualną legitymację. Dostępne będą też bilety na miejsca stojące, które warte są 10 złotych.