Sparingowa potyczka Cerradu Czarnych. Wygrana z Effectorem

W ramach przygotowań do sobotniego meczu PlusLigi Cerrad Czarni Radom zmierzyli się towarzysko z Effectorem Kielce. radomianie nie byli gościnni sportowo, bo ograli kielczan 4:1
Mecz został rozegrany w hali radomskiego MOSiR-u ramach popołudniowych zajęć. Trenerzy Raul Lozano (Cerrad Czarni) i Dariusz Daszkiewicz (Effector) i umówili się na pięciosetową potyczkę. Mecz miał typowo szkoleniowy przebieg i dla obu drużyn okazał się doskonałym przetarciem przed kolejnymi potyczkami - już o ligowe punkty. W pierwszym secie lepiej prezentowali się goście. Później na parkiecie dominowali już podopieczni Lozano.

W porównaniu do ostatniego spotkania radomianie rozpoczęli z dwoma zmianami w wyjściowym składzie. Po przekątnej z rozgrywającym zagrał Bartłomiej Bołądź, natomiast na środku bloku za Bartłomiej Grzechnika pojawił się Michał Ostrowski. Po trzecim trener Lozano niemal w komplecie wymienił "szóstkę". Na parkiecie pojawił się również Neven Majstorović, dla którego była to pierwsza gra po kilkutygodniowej przerwie.

Przypomnijmy, że już w sobotę 2 kwietnia radomianie zagrają na wyjeździe o ligowe punkty. Przeciwnikiem Czarnych będzie PGE Skra Bełchatów.

Cerrad Czarni Radom - Effector Kielce 4:1 (19:25, 25:16, 25:19, 25:14, 15:12).

Cerrad Czarni: Kampa, Żaliński, Ostrowski, Bołądź, Szalpuk, Pliński, Kowalski (libero) oraz La Cavera, Grobelny, Szczurek, Zwiech, Majstorović (libero)

Zdjęcie DOMEKS SIATKA DO SIATKÓWKI TURNIEJOWA Zdjęcie Get Spart Piłka do siatkówki Basic Volley Zdjęcie Piłka do siatkówki MIKASA MVA 300 ATTR
DOMEKS SIATKA DO SIATKÓWKI ... Get Spart Piłka do siatkówk... Piłka do siatkówki MIKASA M...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info